Mathias “MSL” Lauridsen tworzy własny skład

0
20
MSL
Fot. DreamHack - Stephanie "Vexanie" Lindgren

Duński zawodnik i były gracz m.in North Mathias “MSL” Lauridsen poinformował, że robi swój własny skład. Jak na razie nie podał informacji, kto znajdzie się razem z nim w drużynie, ale oprócz tego, szuka organizacji.

Mathias Lauridsen to z pewnością jeden z najbardziej doświadczonych zawodników na scenie Counter-Strike’a. Od początku gry w profesjonalnych organizacjach pełnił rolę prowadzącego drużyny, reprezentując: Team Dignitas, Optic Gaming oraz North. Jak czytamy na portalu HLTV.org, Mathias Lauridsen powiedział, że jego drużyna to: “mieszanka talentu i doświadczenia”.

Miałem kilka ofert, ale nie były one wystarczająco mocne w składzie. Czułem, że istnieje większy potencjał w tworzeniu własnego zespołu i osiąganiu lepszych wyników, w końcu to się dla mnie liczy” – powiedział Duńczyk portalowi HLTV.org.

Początkowo po informacja ze źródeł wydawało się, że Mathias “MSL” Lauridsen dołączy do Fnatic, które jest w trakcie przebudowy składu, ale jak widać, duński gracz chce stworzyć coś swojego.


Poprzedni artykułHeroic rozwiązuje kontrakt z HUNDENEM!
Następny artykułRadeon RX 6600 XT oficjalnie zaprezentowany przez AMD
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.