Już w ten poniedziałek, 15 kwietnia od godziny 20.00 będzie można śledzić bardzo nietypowy turniej w Counter Strike: Global Offensive. Weźmie w nim udział grupa dziesięciu streamerów należących do społeczności DobreStreamy.pl.

Dobry Turniej CSGO

Counter Strike: Global Offensive mimo istnienia na rynku gier blisko od siedmiu lat, wciąż jest tytułem atrakcyjnym e-sportowo, o czym mogliście przeczytać w licznych naszych publikacjach. Okazję tę wykorzystała grupka streamerów należących do społeczności DobreStreamy.pl, którzy postanowili ku uciesze swoich widzów zorganizować amatorski turniej w wyżej wymienioną strzelankę. Rozgrywki te będzie można śledzić na żywo z perspektywy każdego uczestnika.

CSGO - Terrorysta

Dobre Streamy to stosunkowo kameralna grupa polskich streamerów, którzy od kilku miesięcy pracują w pocie czoła, by zapewnić swoim widzom widowisko najwyższej jakości, opartej na interakcji z widzami. Każdy twórca należący do wyżej wymienionej społeczności jest inny. Wszystkim jednak przyświeca jeden cel: stworzenie z platformy Twitch miejsca, w którym każdy może oglądać nie tylko wysokiej jakości rozgrywki, ale również brać czynny udział w widowisku. Dodatkowe wsparcie dla grupy zapewniają takie marki jak GOG, Steelseries czy portal AntyGaming.

Dobry Turniej ma być okazją do integracji liczącej już ponad 20 osób społeczności twórców oraz zapewnienia widzom unikalnego widowiska z udziałem ich ulubionych streamerów. Należy mieć jednak na uwadze to, że z perspektywy organizatorów, całe wydarzenie ma mieć charakter czysto amatorski. W związku z tym nie są przewidziane w turnieju żadne nagrody pieniężne.

Po więcej informacji odsyłamy na stronę główną grupy oraz wydarzenie na Facebooku. Transmisję na żywo będzie można oglądać na kanałach następujących streamerów:

Tymczasem do zobaczenia na turnieju!

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułCharleroi Esports: Virtus.pro przegrywa z G2 Esports i nie awansuje do dalszej fazy
Następny artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 425.31 i wsparcie dla DXR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.