Firma Asustor udostępniła nową wersję systemu operacyjnego ADM 3.0. Celem nowej wersji jest ułatwienie użytkownikowi obsługi NAS-a. Poprawiono czytelność interfejsu, poprzez automatyczne dostosowanie wielkości ikon do rozdzielczości pulpitu. Dotyczy to również okien aplikacji. Wprowadzono modyfikowalne widżety, dzięki którym administratorzy mogą monitorować stan NAS-a w czasie rzeczywistym.

Asustor ADM 3.0

W kontrolowaniu pracy urządzenia pomagają też aplikacje Storage Manager i Activity Monitor.

Asustor ADM 3.0

Dodano system powiadomień, który pozwala administratorom na zaplanowanie publikacji wiadomości dla pozostałych osób korzystających z NAS-a.

Asustor ADM 3.0

Od teraz, aby uzyskać dostęp do popularnych aplikacji, wystarczy dodać skrót na pulpicie.

Asustor ADM 3.0

Nowe oprogramowanie ułatwia łączenie się z NASem przy pomocy telefonu lub komputera. Uproszczono również konfigurację routera.


Poprzedni artykułTenda AC18 – dwuzakresowy router z 8 portami LAN
Następny artykułW Project CARS 2 pojawi się aż 180 samochodów różnych marek
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.