Poznań Game Arena

Trust Gaming pojawi się na targach Poznań Game Arena 2017. W halach wystawienniczych, w strefie Media Markt, zaprezentowany zostanie najnowszy sprzęt gamingowy holenderskiego producenta. Na zwiedzających czekać będą także znani goście oraz liczne turnieje z nagrodami.

Swoją premierę będą miały gamingowe, wibrujące słuchawki – Creon i Dion oraz dwie klawiatury – mechaniczna Cada i hybrydowa Thura. Holenderski producent, projektując nowe słuchawki i klawiatury, wziął pod uwagę potrzeby amatorów, jak i profesjonalnych zawodników, których na co dzień wspiera, w tym m.in. graczy Unicorns of Love czy Epsilon eSports.
Trust Gaming - PGA 2017

Trust Gaming odwiedzą znane osobistości ze świata polskiego gamingu i e-sportu. Jedną z nich będzie Paweł „Leh” Lehmann, popularny YouTuber i livestreamer na platformie Twitch.tv. Gratką dla fanów Leha będzie możliwość zdobycia limitowanej wersji jego autorskiej koszulki. Ponadto, uczestnicy targów spróbują swoich sił w Counter-Strike: Global Offensive z żeńską drużyną Delusion Team Female oraz Jakubem „Ptyś” Henke, celebrytą z popularnego programu Warsaw Shore. „Ptyś” przyjedzie do Poznania wraz z członkami swojego zespołu CS:GO – Ekipa Ptycha. Stoisko odwiedzą również gracze FIFA i Hearthstone z polskiej organizacji Alsen Team wspieranej przez Trust Gaming, w tym m.in. oficjalny Mistrz Polski FIFA 17 Ultimate Team – Miłosz „milosz93″ Bogdanowski.

Trust Gaming - PGA 2017

Na gości odwiedzających stoisko holenderskiego producenta w hali nr 7, czekać będą liczne atrakcje i konkursy na scenie, w których do wygrania będzie sprzęt i gadżety przygotowane przez Trust Gaming. Dodatkowo, zorganizowana zostanie prelekcja dotycząca Gaming House’u w Lesznie, który prowadzi Farm2Play. Zorganizowany zostanie także turniej w CS:GO, w którym główną nagrodą będzie weekendowy, darmowy pobyt w Gaming House w Lesznie dla całego zespołu.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments