poznan game arena logo 3
poznan game arena logo 3

Trust Gaming pojawi się na targach Poznań Game Arena 2017. W halach wystawienniczych, w strefie Media Markt, zaprezentowany zostanie najnowszy sprzęt gamingowy holenderskiego producenta. Na zwiedzających czekać będą także znani goście oraz liczne turnieje z nagrodami.

Swoją premierę będą miały gamingowe, wibrujące słuchawki – Creon i Dion oraz dwie klawiatury – mechaniczna Cada i hybrydowa Thura. Holenderski producent, projektując nowe słuchawki i klawiatury, wziął pod uwagę potrzeby amatorów, jak i profesjonalnych zawodników, których na co dzień wspiera, w tym m.in. graczy Unicorns of Love czy Epsilon eSports.
Trust Gaming - PGA 2017

Trust Gaming odwiedzą znane osobistości ze świata polskiego gamingu i e-sportu. Jedną z nich będzie Paweł „Leh” Lehmann, popularny YouTuber i livestreamer na platformie Twitch.tv. Gratką dla fanów Leha będzie możliwość zdobycia limitowanej wersji jego autorskiej koszulki. Ponadto, uczestnicy targów spróbują swoich sił w Counter-Strike: Global Offensive z żeńską drużyną Delusion Team Female oraz Jakubem “Ptyś” Henke, celebrytą z popularnego programu Warsaw Shore. „Ptyś” przyjedzie do Poznania wraz z członkami swojego zespołu CS:GO – Ekipa Ptycha. Stoisko odwiedzą również gracze FIFA i Hearthstone z polskiej organizacji Alsen Team wspieranej przez Trust Gaming, w tym m.in. oficjalny Mistrz Polski FIFA 17 Ultimate Team – Miłosz „milosz93″ Bogdanowski.

Trust Gaming - PGA 2017

Na gości odwiedzających stoisko holenderskiego producenta w hali nr 7, czekać będą liczne atrakcje i konkursy na scenie, w których do wygrania będzie sprzęt i gadżety przygotowane przez Trust Gaming. Dodatkowo, zorganizowana zostanie prelekcja dotycząca Gaming House’u w Lesznie, który prowadzi Farm2Play. Zorganizowany zostanie także turniej w CS:GO, w którym główną nagrodą będzie weekendowy, darmowy pobyt w Gaming House w Lesznie dla całego zespołu.


Poprzedni artykułIntel Coffee Lake – premiera desktopowych procesorów 8 generacji
Następny artykułZniżkowe przejazdy mytaxi na T-Mobile Warsaw Games Week 2017
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.