Studio Relic Entertainment zaprezentowała pierwszy zwiastun gry Warhammer 40.000: Dawn of War III. Twórcy chcą połączyć najlepsze elementy dwóch poprzednich części. Z Warhammer 40.000: Dawn of War mamy otrzymać duża skalę potyczek, czyli bitwy z dużą ilością jednostek na otwartej przestrzeni i nie tylko. Z Warhammer 40.000: Dawn of War II ma zostać zaczerpnięte modyfikowanie i rozwijanie jednostek oraz elitarnych bohaterów.

Prócz tego w Warhammer 40K: Dawn of War III mają pojawić się maszyny kroczące oraz gigantyczne działa orbitalne. Twórcy zamierzają przygotować trzy kampanie fabularne – po jednej na każdą frakcję. Będą to Kosmiczni Marines dowodzeni przez Gabriela Angelosa, Eldarzy z przywódcą Macha oraz Orkowie prowadzeni przez Gorgutza.

Na więcej informacji musimy poczekać do tegorocznych targów E3, które odbędą się w dniach 14-16 czerwca.


Poprzedni artykułInnoGames TV maj 2016 z Forge of Empires – Wyprawy Gildijne
Następny artykułPNY wprowadza GeForce GTX 950 XLR8 OC i GTX 960 XLR8 OC
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.