The Lord of the Rings – Gollum

Daedalic Entertainment ogłosiło współpracę z Middle-earth Enterprises, dzięki której powstanie gra The Lord of the Rings – Gollum. Premiera nowego tytułu została zapowiedziana na 2021 rok na komputery osobiste i konsole. Tytuł ma pozostać wierny książce J.R.R Tolkiena – Władca Pierścieni. Wierni fani poznają nowe wydarzenia i szczegóły związane z podróżą Golluma.

Gra The Lord of the Rings – Gollum zostanie zbudowana na bazie silnika Unreal Engine. Daedalic Entertainment planuje lokalizację gry w wielu językach, aby jak najwięcej graczy mogło wyruszyć w podróż po świecie Władcy Pierścieni.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić naszą współpracę z wielokrotnie nagradzanym studiem Daedalic Entertainment, z którym stworzymy innowacyjną grę przeznaczoną dla najbardziej wymagających fanów. Tytuł będzie koncentrował się na historii Władcy Pierścieni i, podobnie jak w przypadku innych gier studia, skupionych na bohaterach i opowieściach okraszonych bogatą i sugestywną grafiką, Daedalic podejmuje się tworzenia gier dla czytelników, którzy zostają graczami. Niecierpliwie będziemy oczekiwać premiery tej narracyjnej, przygodowej gry od Daedalic Entertainment, która wpisuje się w złożony, głęboko zniuansowany świat Śródziemia autorstwa J.R.R. Tolkiena.

– mówi Fredrica Drotos, Brand Officer w Middle-earth Enterprises.

Władca Pierścieni to jedna z najbardziej epickich i znanych historii wszechczasów, a praca nad naszym własnym wkładem w ten wszechświat to dla nas zaszczyt. W Gollum gracze wcielą się w jedną z najbardziej znanych postaci w Śródziemiu. Opowiadamy historię Golluma z wcześniej niespotykanej w żadnym innym medium perspektywy, jednocześnie pozostając wiernymi legendarnym powieściom J.R.R. Tolkiena.

– komentuje Carsten Fichtelmann, dyrektor generalny i współzałożyciel Daedalic.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments