Studio Jujubee ma zaszczyt ogłosić, że otwarte, publiczne demo gry Realpolitiks będzie dostępne w dniu 9 lutego. Grę będzie można pobrać na Steam 1Cpublishing.com oraz oficjalną stronę gry – realpolitiks.net. W publicznym demie gracze zostaną wciągnięci w meandry współczesnych zawirowań politycznych dwóch państw: Niemiec i Rosji. Pierwsze z nich jest uznawane za jedno z najbardziej uprzemysłowionych i zaludnionych krajów Europy.

Drugie natomiast to największy na świecie kraj pod względem powierzchni. Stara się ono odzyskać dawny blask supermocarstwa pomimo licznych blizn.

Demo zaoferuje scenariusze zaprojektowane tak, aby szybko wprowadzić graczy w wybory i możliwości dostępne w grze. Tytuł jest już dostępny jako preorder na: bundlestars.com, greenmangaming.com oraz indiegala.com. Premiera gry odbędzie się w dniu 16 lutego.


Poprzedni artykułESL Mistrzostwa Polski 2017 posiadają rekordową pulę nagród o łącznej wartości 150 000 złotych
Następny artykułHusk – odnajdź zaginioną rodzinę w miasteczku Shivercliff
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.