SCS Software zapowiedziało, że nową mapą w grze American Truck Simulator będzie Nowy Meksyk. Prace nad nią trwają już od jakiegoś czasu, a twórcy udostępnili kilka zrzutów ekranów z gry. Firma cieszy się z tak ogromnego zainteresowania swoją produkcją. Warto wspomnieć, że właśnie minął rok od oficjalnej premiery American Truck Simulator.

Wtedy to zapowiedziano, że w zależności od zainteresowania oraz sprzedaży, będą dodawane poszczególne regiony Stanów Zjednoczonych Ameryki. Tym razem padło na Nowy Meksyk, który od zachodu graniczy z Arizoną, od północy z Kolorado od wschodu z Oklahomą i Teksasem, od południa z Meksykiem. Tym samym gracze będą mogli przedłużyć swoją podróż na wschód z Arizony.


ŹRÓDŁOblog.scssoft.com
Poprzedni artykułKrąży plotka o układzie Intela z kartą graficzną AMD Radeon
Następny artykułDropbox Paper – twórz i edytuj swoje dokumenty w chmurze
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.