SilverStone wprowadziło do swojej oferty zasilacz: FX350-G. Nowa jednostka została wykonana w standardzie TFX. Będzie zatem świetnie pasowała do obudów w formacie mini-ITX. Do chłodzenia elementów elektronicznych wykorzystano 40 mm wentylator, zamontowany z tyły obudowy. Producent zadbał o certyfikat 80 PLUS Gold i japońskie kondensatory. Okablowanie jest na stałe przymocowane do zasilacza.

SilverStone FX350-G został wyposażony w szereg zabezpieczeń: przeciwprzepięciowe (OVP), przeciwzwarciowe (SCP), przed przeciążeniem całej jednostki (OPP).

Warto zauważyć, że zasilacz posiada miniaturowy przełącznik włączenia i wyłączenia zasilania. Widać zatem, że SilverStone zadbało o takie najdrobniejsze szczegóły. Waga urządzenia to zaledwie niecały 1 kg.

SilverStone FX350-G


ŹRÓDŁOsmallformfactor.net
Poprzedni artykułJubileuszowy streaming SC20 Anniversary Stream już dzisiaj
Następny artykułDestiny 2 otrzymuje aktualizację 1.1.4 z szeregiem zmian
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.