Samsung zamierza wprowadzić do oferty nowe nośniki SSD – Samsung SZ985 Z-NAND. Będą one dostępne w dwóch pojemnościach: 240 GB i 800 GB na złączu PCI-Express. Prędkość odczytu ma wynosić aż 750 000 IOPS oraz 170 000 IOPS przy zapisie. Opóźnienie w dostępie to zaledwie 16 ms. Pamięć podręczna wynosi 1.5GB LPDDR4 DRAM. Wytrzymałość nowych nośnik ma być liczona w ilości 30 zapisów całej powierzchni każdego dnia przez najbliższe 5 lat.

Jest to zatem bardzo spora wartość i raczej niewielu osobom, powinno się to udać. Nie podano jeszcze daty premiery oraz ceny.


ŹRÓDŁOvortez.net
Poprzedni artykułTrust Gaming GXT 180 Kusan – myszka stworzona dla eSportu
Następny artykułSymmetry otrzymuje aktualizację 1.0.1 i nowy poziom trudności
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.