Strona głównaGamingGryEuro Truck Simulator 2 otrzymuje aktualizację 1.30

Euro Truck Simulator 2 otrzymuje aktualizację 1.30

SCS Software udostępniło aktualizację 1.30 do gry Euro Truck Simulator 2. Przygotowuje ona główną część mapy pod nadchodzący dodatek Italia, który ukaże się już 5 grudnia. Odświeżono północne Włochy, w tym przebudowano istniejące tam od początku miasta: Torino, Milano, Verona oraz Venezia. Pojawiło się sporo nowych pojazdów z udziałem sztucznej inteligencji.

Wprowadzono całkowicie nowy system nawigacji, razem z asystentem pasa ruchu. Deweloperzy napisali od zera algorytm do wyliczania trasy.

Pokuszono się również o nowe wersje ciężarówek Scania R i Scania S. Można je zobaczyć na filmiku.

Ciekawostką jest również wprowadzenie stref czasowych, co będzie się tyczyło Wielkiej Brytanii oraz Europy.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać