fbpx
Strona głównaPcMod.plInformacja prasowaAIDA64 7.20 z ciemnym motywem i nowymi funkcjami

AIDA64 7.20 z ciemnym motywem i nowymi funkcjami

FinaWire udostępniło oprogramowanie AIDA64 7.20. Twórcy przygotowali 3 ciemne odmiany interfejsu użytkownika, monitoring wartości czujników w wyświetlaczu LCD Gskill WigiDash, a także dodano obsługę nowych sprzętów od AMD, Intela i NVIDII.

AIDA64 7.20 jest to narzędzie do identyfikacji komponentów sprzętowych i oprogramowania zainstalowanego w komputerze, będącego kontynuacją popularnego programu Everest. Poza mechanizmami dostarczania wielu informacji o sprzęcie i oprogramowaniu aplikacja potrafi wykonywać szereg testów podzespołów komputerowych: procesora, pamięci RAM, pamięci podręcznej, dysków twardych, napędów optycznych, kart graficznych itp.

Ciemny motyw z 3 odmianami

Dodano 3 nowe motywy: szary, czarny i niebieski, które mają lepsze dopasowanie przy słabym oświetleniu. Aplikacja potrafi je samodzielnie przełączać, jeżeli użytkownik ma wybrany ciemny motyw w systemie Windows. Co ciekawe, raporty także otrzymały ciemny styl, w pełni konfigurowalny przez użytkownika.

Ulepszone monitorowanie czujników

Rozszerzono monitorowanie czujników dla kart graficznych o GeForce RTX 3000 i 4000, w tym napięcia PCIe i 12VHPWR, a także pobór mocy dla różnych szyn wejściowych. Twórcy dodali także nowe OSD systemowe z informacjami o podzespołach.

Obsługa nowych sprzętów w AIDA64 7.20

Karty graficzne AMD: AMD Radeon Pro V620, Radeon Pro V620 MxGPU, Radeon RX 7600S, Radeon RX 7600 XT, Radeon RX 7700S.

Karty graficzne NVIDIA: AX800, GeForce RTX 4000 Super, GeForce RTX 4090 D, L2, L20, RTX 500 Ada Generation, RTX 1000 Ada Generation, RTX 2000 Ada Generation, RTX 5880 Ada Generation.

Obsługa wyświetlaczy LCD Gskill WigiDash.

Obsługa czujników NZXT Kraken 2023.

Źródło: www.aida64.com

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać