Na portalu TweakTown.com pojawiła się informacja, jakoby Intel szykował procesor Core i3-7350K. Tak dobrze wiedzcie, układ z niższej półki z odblokowanym mnożnikiem. Kilka dni temu podaliśmy wstępne informacje, ze specyfikacją potencjalnych modeli procesorów Kaby Lake. Była tam gwiazdka przy modelu Core i3, bo nie było do końca pewne, jakie pojawią się odmiany. Teraz wiemy, że może pojawić model, zdolny do podkręcania.

Core i3-7350K powinien posiadać dwa rdzenie z HyperThreading, taktowane zegarem 4.2 GHz. Do tego dojdzie 4 MB pamięci cache L3 oraz cena między 150 – 180 dolarów. TDP tego modelu powinno wynieść w okolicach 91W, zatem potrzebne będzie lepsze chłodzenie.

Szykuje się nam emocjonująca końcówka 2016 roku, a zarazem pierwszy kwartał 2017. Na rynku konsumenckim będzie zażarta walka pomiędzy firmami Intel i AMD.


ŹRÓDŁOtweaktown.com
Poprzedni artykułMeet The Dwarves – Boindil, czyli krótka historia krasnoluda
Następny artykułBIOSTAR wprowadza kartę GeForce GTX 1050 2G
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.