Kingston FURY

Kingston Technology zaprezentował nową markę pamięci o dużej wydajności dla pasjonatów i graczy – Kingston FURY. Jest to bezpośredni następca marki HyperX, która została sprzedana firmie HP. Kingston ma niedługo wprowadzić pełny asortyment modułów pamięci DDR4 i DDR3 nowej marki. W IV kwartale 2021 roku zaprezentowane zostaną moduły DDR5, które obecnie poddawane są testom kompatybilności i testom weryfikacyjnym z udziałem producentów płyt głównych.

Seria będzie obejmować następujące kategorie produktów:

  • Kingston FURY Renegade: będzie to topowa seria pamięci w ofercie producenta. Znajdą się tam produkty z taktowaniem do 5333 MHz, niskimi opóźnieniami oraz wysoką wydajnością. Nie zabraknie także podświetlenia RGB.
  • Kingston FURY Beast: będzie to ekonomiczna i wydajna seria pamięci dla pasjonatów i graczy (pamięci DDR3 i DDR4 z podświetleniem i bez podświetlenia RGB). Maksymalne taktowanie ma wynosić 3733 MHz.
  • Kingston FURY Impact: wydajne moduły pamięci SO-DIMM dla urządzeń mobilnych, komputerów typu NUC i innych. Będą to pamięci DDR3 i DDR4 z maksymalną częstotliwością taktowania do 3200 MHz.

Kingston FURY Renegade

Jesteśmy bardzo dumni z naszej nowej marki Kingston FURY, która reprezentuje moduły pamięci o największej wydajności, zaprojektowane z myślą o graczach i pasjonatach komputerów PC. Naszą najmocniejszą stroną są znakomitej jakości moduły pamięci DRAM i rozwiązania pamięci flash. To im Kingston zawdzięcza pozycję globalnego lidera rynku. Dbamy o wydajność i niezawodność produktów, a nasza marka przyciąga zarówno entuzjastów technologii, jak i pracowników.

― mówi Bernd Dombrowsky, VP Sales & Marketing w Kingston EMEA.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułIRDM PRO DDR4 Deep Black – nowe moduły pamięci dla graczy
Następny artykułDamian “Xo” Gołembiewski: W Anonymo było widać struktury w grze drużynowej i zorganizowane granie
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.