Genesis Gensiders – zostań ambasadorem marki

i zgarnij 50% znikżki na recenzowany produkt

0
56
Genesis Gensiders
Fot. Informacja prasowa

Firma Genesis wystartowała z nowym programem dla entuzjastów sprzętu komputerowego – Gensiders. Projekt ma stanowić ciekawą propozycję dla fanów marki. Poszczególni zakwalifikowani uczestnicy będą mieli okazję przetestowania nowych lub jeszcze niewydanych produktów gamingowych. Tym samym będą oni mieli wkład w kreowanie produktów dla graczy.

Co trzeba zrobić, by stać się częścią społeczności Gensiders?

  • Należy zapoznać się z treścią głównej strony programu oraz regulaminem akcji,
  • Konieczne będzie posiadanie konta w systemie Genesis. Niezbędne będzie podanie danych kontaktowych oraz uzupełnienie głównego formularza zgłoszeniowego z pytaniami w formie ankiety,
  • Po prawidłowym zgłoszeniu uczestnik otrzyma potwierdzenie chęci wzięcia udziału oraz informację o trwającej weryfikacji.

Po zaakceptowaniu uczestnika firma Genesis wyśle wiadomość, w której będzie zawarta elektroniczna umowa. Po jej podpisaniu i wpłaceniu zaliczki (w kwocie uwzględniającej rabat i stanowiącej 50% ceny produktu) członek programu Gensiders otrzyma sprzęt.

Ambasador ma dwa tygodnie na sprawdzenie produktu i wypełnienie formularza z zadaniami na profilu Gensiders w panelu uczestnika akcji. Uczestnik może wykonać również zadania dodatkowe m.in. wykonywanie zdjęć, wystawianie opinii, dokonywanie wpisów i publikowania ich na swoich profilach w portalach społecznościowych. Wszelkie zadania zrealizowane przez Uczestników powinny być oznaczone #gensiders oraz #genesisgaming. Wykonanie zadania powinno pozostawać ściśle związane z Produktem oraz nie może zawierać żadnej treści sprzecznej z obowiązującym prawem.

Warto dodać, że dla odrzuconych kandydatów firma Genesis oferuje nagrodę pocieszenia w formie kodu rabatowego (do -15% zniżki na wybrany produkt). To powinno być mocną zachętą do wzięcia udziału w programie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułAndrzej “Śledziu” Śledź: “byłem naprawdę przeszczęśliwy” [WYWIAD]
Następny artykułHikvision prezentuje karty pamięci ProStorage
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.