Firma Logitech wprowadziła do swojej oferty klawiaturę Logitech CRAFT. Wyposażono ją w specjalne, aluminiowe pokrętło – Koronę. Zapewnia ona szybki dostęp do menu kontekstowego. Poprzez dotknięcie, stuknięcie lub przekręcenie, można dostosować jasność, kontrast i nasycenie barw w Adobe Photoshop. Natomiast w programie Microsoft Excel pokrętło może zostać użyte do tworzenia i dostosowywania wielkości tabeli.

Urządzenie znajdzie swoje zastosowanie również w Microsoft Word – za pomocą Korony można dokonać zwiększenia i zmniejszenia czcionki. Przypisanie nowych funkcji jest możliwe poprzez użycie darmowego narzędzia Logitech Options.

Klawisze w Logitech CRAFT stworzono z myślą o wygodzie i zadowoleniu użytkownika. Oprócz przystępnego wyglądu, istotna jest również funkcjonalność przycisków. Każdy z klawiszy został zaprojektowany tak, by zapewnić stabilność i pewność podczas pracy.

Logitech CRAFT

Urządzenie posiada inteligentne podświetlenie. Potrafi wykryć zbliżające się ręce, co wywołuje odpowiednią reakcję świetlną. Ponadto automatycznie dostosowuje jasność podświetlenia w zależności od warunków, jakie panują w pomieszczeniu.

Klawiatura Logitech CRAFT jest już dostępna w sprzedaży na stronie Logitech.com, a także u wybranych partnerów handlowych. Spodziewana cena detaliczna wynosi 849 zł.


Poprzedni artykułQuantum Replica – udostępniono nowy zwiastun oraz zdjęcia
Następny artykułInno3D GeForce GT 1030 0dB – pasywna karta mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.