Marka ADATA dodała do swojej oferty nowy zewnętrzny dysk SSD – ADATA SC685. W kompaktowej obudowie o grubości 9.5 mm zamknięty został nośnik o pojemności do 250 GB do nawet 2 TB. Dysk zewnętrznych wyposażono w złącze USB typu C. Cała konstrukcja ma wymiary 84,7 x 54,8 x 9,5 mm i waży zaledwie 35 g. Dysk jest kompatybilny z komputerami, smartfonami, konsolami do gier czy telewizorami oraz z systemami Windows, Linux, MacOS i Android.

Model SC685 jest ponad 6 razy wydajniejszy od tradycyjnego zewnętrznego dysku twardego. Dysk osiąga do 530/460 MB/s podczas odczytu i zapisu danych. Skopiowanie filmu video w rozdzielczości 4K, zajmującego 10 GB, trwa w jego przypadku zaledwie 20 sekund.

Do dysku dołączone jest oprogramowanie HDDtoGo pozwalające na synchronizację i szyfrowanie danych. Aplikacja OStoGO pozwoli na stworzenie nośnika startowego z zainstalowanym systemem operacyjnym.

Zewnętrzny dysk SSD ADATA SC685 wkrótce trafi do sprzedaży i będzie dostępny w czterech wariantach pojemnościowych – 250 GB, 500 GB, 1 TB oraz 2 TB. Użytkownicy będą mogli wybrać jeden z dwóch dostępnych kolorów urządzenia – czarny lub biały. Ceny zostaną podane w dniu premiery sklepowej. Dysk będzie objęty 3-letnią gwarancją producenta.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments