Jak wygadał turniej V4 Future Sports Festival – Budapest 2018 a jak będzie w tym roku?

0
Fot. Liquipedia / V4 Future Sports Festival - Budapest 2019

W tygodniu rozpocznie się turniej V4 Future Sports Festival – Budapest 2019, który odbył się już w poprzednim roku. Warto jednak przyjrzeć się nieco historii turniejów.

V4 Future Sports Festival – Budapest 2018

Turniej V4 Future Sports Festival 2018 w Budapeszcie wyglądał z pewnością inaczej, niż ten który będzie w tym roku. W 2018 roku na turnieju grały drużyny, w których zawodnicy byli reprezentantami Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier. Wtedy też w stolicy Węgier zaprezentowały się dwie drużyny z naszego kraju – Virtus.pro oraz X-KOM Team. Podopieczni Jakuba „Kubena” Gurczyńskiego przegrali w finale z Mousesports wynikiem 2:1. Z kolei, X-KOM Team zajął ósme miejsce.

Jeśli chodzi natomiast o grupę, w której były obie drużyny z Polski, Virtus.pro było w lepszej sytuacji. Filip „NEO” Kubski i zespół awansował do fazy play-off z drugiego miejsca mając na swoim koncie 8 punktów, pokonując w ćwierćfinale FaZe Clan wynikiem 2:0.

V4 Future Sports Festival – Budapest 2019

Tegoroczny turniej w Budapeszcie będzie wyglądał nieco inaczej. Otóż, w stolicy Węgier zagrają drużyny ogólnoświatowe, nie będzie tak, jak w tamtym roku, że grają na nim tylko te zespoły, które reprezentują dany kraj. W tym roku do Węgier zawitają zespoły ze Szwecji, Brazylii oraz Danii. W Budapeszcie zagra również węgierska drużyna – gospodarze.

Zapraszamy również do przeczytania informacji o samym turnieju w Budapeszcie.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments