fbpx
Strona głównaSprzętGenesis Krypton 800 - mysz dla wymagających graczy

Genesis Krypton 800 – mysz dla wymagających graczy

Genesis wprowadziło do sprzedaży myszkę Krypton 800. Jest ona wyposażona w sensor optyczny PMW3330, który posiada czułość od 400 do 10200 punktów na cal. Dla zapewnienia dużej wytrzymałości przycisków użyto przełączników OMRON (20 mln kliknięć). Symetryczny kształt pozwala na korzystanie z myszki osobom prawo-, jak i leworęcznym. Dodatkowo boki pokryto gumowaną powierzchnią, dla poprawy przyczepności i wygody użytkowania.

Genesis Krypton 800 posiada maksymalną szybkość przetwarzania danych na poziomie 8000 FPS. Do tego dochodzi maksymalna akceleracja 30 G, czy szybkość raportowania 1000 Hz i maksymalna szybkość śledzenia 150 ips.

Przy konieczności szybkiej zmiany czułości, gracz może wybrać jeden z czterech predefiniowanych poziomów.

Zastosowane w Krypton 800 oprogramowanie umożliwia zapisywanie profili i makr. Do tego  dochodzi też 10 programowalnych przycisków. Soft pozwala także ma modyfikowanie zaimplementowanego w gryzoniu Genesis podświetlenia RGB. Warto podkreślić, że efekty świetlne zostały dodatkowo wzbogacone efektem PRISMO.

Mysz Krypton 800 kosztuje około 189 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać