Bandai Namco udostępniło kolejny zwiastun do gry Soulcalibur VI. A w nim znana wszystkim postać 2B z gry NieR: Automata. Wygląda więc na to, że tytuł ten będzie posiadała kolejną ciekawa postać z obecnego kanonu gier komputerowych. Zwiastun pokazuje umiejętności, jakimi się będzie posługiwać 2B w grze. Są to zarówno ataki naziemne, jak i wykonywane z powietrza. Postać posiada standardowo swoje dwa miecze – Virtuous Contract i Virtuous Treaty.

Soulcalibur VI jest już dostępny na rynku od jakiegoś czasu. 2B zostanie udostępniona z całkowicie własną muzyką i głosami.


Poprzedni artykułNatec prezentuje rocznicowe podkładki pod myszy
Następny artykułStanowisko HP na PGA 2018, czyli garść nowości dla graczy z serii OMEN by HP
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments