SCS Software pochwaliło się na blogu zaawansowanymi pracami nad nową generacją ciągników Scania S i Scania R. Projektanci dopracowują ostatnie szczegóły w tych wspaniałych pojazdach. Scania S jest już w wewnętrznych testach, natomiast prace nad Scania R dobiegają końca. Deweloperzy pracują aktualnie nad dopasowaniem dodatków do tych ciężarówek z samej gry Euro Truck Simulator 2 oraz jej dodatków

Dużą nowością będzie kilka rodzajów wnętrz, w tym całkowicie nowe elementy oświetleniowe oraz potężna wersja V8.

Przygotowano także standardową i dłuższą wersję podwozia. Do tego dochodzi sporo opcji modyfikacji poszczególnych elementów. Każdy będzie mógł dopasować ciężarówkę pod siebie.

SCS Software nie zna dokładnej daty premiery odświeżonych wersji ciągników siodłowych. Dziękuje jednakże za cierpliwość oraz sugestie społeczności.


ŹRÓDŁOblog.scssoft.com
Poprzedni artykułWorld of Tanks – aktualizacja 9.20 daje możliwość potyczek 30 na 30
Następny artykułProject CARS 2 – poczuj się jak profesjonalny kierowca wyścigowy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.