Microsoft i SHOWTIME ogłosili, że powstanie serial Halo. Będzie on bezpośrednio powiązany z serią gier o tym samym tytule. Wstępnie planowane jest nakręcenie i wypuszczenie 10 odcinków w pierwszym sezonie. Za skrypt odpowiada Kyle Killen, który ma w swoim dorobku kilka produkcji. Reżyserem całości natomiast zostanie Rupert Wyatt, który ma jeszcze bogatszy dorobek filmowy.

Do ekipy zajmującej się produkcją dołączyli również Scott Pennington, Justin Falvey i Darryl Frank. Dystrybucję światową serialu ma zapewnić CBS Studios International.


ŹRÓDŁOnews.xbox.com
Poprzedni artykułDreamHack Open Valencia 2018: Kto z kim zagra?
Następny artykułASUS ROG STRIX B450-I Gaming pojawił się w zajawce sklepów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments