Firma DICE poinformowała na blogu o przygotowaniach dodatku Nie przejdą do gry Battlefield 1. Jego premiera będzie miała miejsce w w marcu 2017. Dodatek poszerzy teatr działań wojennych o zupełnie nowe mapy, uzbrojenie i nową grywalną frakcję: armię francuską. Studio przygotowało grafiki koncepcyjne. Można zobaczyć na nich, jak pracownicy studia wyobrażają sobie pola bitwy.

Podczas rozgrywki gracze wezmą udział w bitwie pod Verdun. Deweloperzy inspirowali się początkiem bitwy, która przeszła do historii jako Kowadło diabła. W wyniku pierwszych starć wokół Verdun lasy i osady takie jak Samogneux szybko stały się cieniem samych siebie. Verdun miała się okazać najdłuższą bitwą wojny – trwała dziewięć miesięcy – i zupełnie odmieniła jej bieg. Chcieliśmy, by gracze wzięli udział w pierwszych natarciach prowadzonych w lutym 1916 roku.

Przepustka Premium do Battlefield 1 zapewni wszystkim graczom dwutygodniowy wcześniejszy dostęp do „Nie przejdą” i trzech kolejnych dodatków.


Poprzedni artykułiiyama XB2472HSUC – monitor z kamerą do wideokonferencji
Następny artykułSniper: Ghost Warrior 3 – bohaterowie Jon North, Lydia Jorjadze, Raquel Shein
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.