Kilka dni temu studio CD Projekt RED zaprezentowało pokaźny materiał z gry Cyberpunk 2077. Wszystko odbyło się w ramach wydarzenia Night City Wire z transmisją w serwisie Twitch. Twórcy przedstawili nam nowe fragmenty rozgrywki z nadchodzącej gry. Pierwszy z filmów przedstawia nam ścieżki życie głównego bohatera/bohaterki V: Nomad, Street Kid i Corpo. Ich wybór ma duży wpływ na lokalizację startową, wygląd rozgrywki oraz całą resztę.

Kolejny materiał ukazuje nam zespół Refused, który odgrywa rolę legendarnej kapeli chrome-rockowej SAMURAI. Na jej czele stoi Johny Silverhand, który jest grany przez Keanu Reeves-a.

Ostatni materiał to pokaz możliwości uzbrojenia. Deweloperzy przygotowali nam trzy rodzaje uzbrojenia: power, tech i smart.

Gracze, którzy chcą zanurkować głębiej w świecie Cyberpunka 2077, mogą teraz sięgnąć po The World Of Cyberpunk 2077, zupełnie nową książkę stworzoną we współpracy z Dark Horse Books.


Poprzedni artykułIEM New York 2020: PACT przegrał z OG i nie awansował do turnieju głównego
Następny artykułInno3D z promocją na grę Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.