Firma Capcom zapowiedziała pełnometrażowy film Resident Evil: Vendetta. Będzie to produkcja typu CGI, czyli film animowany z wykorzystaniem technologii komputerowej. Jego akcja będzie się działa pomiędzy grami Resident Evil 6, a Resident Evil 7. Pierwsza z nich została wydana w 2012 roku, a druga ma się dopiero pojawić. W animacji zobaczymy m.in. tak znane postacie serii, jak Leon S. Kennedy, Chris Redfield oraz Rebecca Chambers.

Reżyserem filmu Resident Evil: Vendetta został Takanori Tsujimoto. W produkcję zaangażowany będzie również Takashi Shimizu, reżyser japońskiej wersji Klątwy.


Poprzedni artykułStudio DICE ujawniło wymagania sprzętowe Battlefield 1
Następny artykułKozacy 3 debiutują, jako restart pierwszej części serii
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments