Genesis GX58 ze specjalnym przyciskiem snajperskim

0

Firma Genesis wprowadziła na rynek nową mysz – GX58. Wyposażono ją w sensor optyczny – Avago 3050L, który rozpoznaje nawet 4,000 punktów na cal (DPI). Ponadto specjalne przyciski DPI + i DPI umożliwiają zmianę rozdzielczości w locie na 5 poziomach. Ciekawostką jest przycisk z funkcją snajperską, który powoduje spadek DPI do poziomu 500.

Genesis GX58

Kształt myszy dopasowano do uchwytu osób praworęcznych. Znajdziemy tutaj podpórkę na kciuk po lewej stronie i opcję regulowania wagi od 112 do 145 gramów. W spodniej części myszki, pod pokrywą, znajdują się bowiem trzy ciężarki o wadze 11 g każdy. Spód pokryty jest także gumowaną powierzchnią. Użytkownicy mogą ułożyć dłoń na trzy różne sposoby: Palm Grip, Claw Grip i Finger Tip.

Genesis GX58

Dobry gryzoń dla graczy powinien charakteryzować się także dużymi możliwościami konfiguracyjnymi. Produkt Genesis pozwala na tworzenie własnych makr i profili. Poza tym posiada również osiem programowalnych przycisków. Do tego dochodzi wewnętrzna pamięć myszki, umożliwiająca zapisanie własnych ustawień i korzystanie z nich niezależnie od tego, do jakiego komputera podepniemy mysz.

Mysz Genesis GX58 kosztuje około 99 zł.