ESEA MDL Season 30: Izako Boars pokonuje Expert Esports

0
54
555px izakoboars
555px izakoboars

Bardzo dobra gra ze strony Izako Boars, którzy pokonali niemiecki zespół Expert Esports.

Mecz pomiędzy zespołem Izako Boars oraz Expert Esports odbył się na mapie Inferno. Polacy rozpoczęli po stronie broniącej, ale przegrali rundę pistoletową. Bardzo dobra gra Andreasa „Andyy” Schafera, który zdobył cztery fragi już w pierwszej rundzie. Już na samym początku spotkania, niemiecka formacja wyszła na trzy rundy prowadzenia, 3:0 a zespół Izako Boars miał szansę na zdobycie pierwszego punktu, jednak to Alexander „AlexRr” Frisch wygrał pojedynek 1 na 3.

Po chwili, sytuacja na mapie zmieniła się, bo Izako Boars powrócili do meczu, odrabiając punkty i remisując, 3:3 a rywal z Niemiec musiał grać rundę eco, którą wygrał i wyszedł na prowadzenie, 4:3. Świetną grę prezentowali zawodnicy naszych zachodnich sąsiadów, którzy z każdą, kolejną rundą powiększali swoje prowadzenie, 7:3.

W pewnym momencie, gra Izako Boars ponownie wyglądała bardzo dobrze, polska formacja powracała do meczu, odrabiając punkty do swoich przeciwników, 8:6. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla Expert Esports.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrała drużyna z Niemiec, 9:7. W kolejnych rundach lepiej grali zawodnicy Izako Boars, którzy prezentowali bardzo dobrą grę, 10:8. Co więcej pojedynek 1 na 2 wygrał Mateusz „Matty” Kołodziejczyk. Chwilę później, polska formacja zremisowała, 10:10 i wyszła na prowadzenie, 12:10.


Poprzedni artykułHalo: The Master Chief Collection trafi na komputery osobiste
Następny artykułPhilips 252B9 – nowy 25 calowy monitor z matrycą IPS
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.