Studio OtherSide Entertainment udostępniło krótki materiał filmowy z rozgrywki alfa w grze System Shock 3. Tytuł ten powstaje w dość ciężkich warunkach, ponieważ pierwotnie tworzyła go firma Starbreeze. Jednakże problemy finansowe zmusiły studio OtherSide Entertainment do odkupienia całości praw. Na materiale wideo możemy zobaczyć walkę z przeciwnikami, zwiedzanie świata czy interakcję z otoczeniem.

System Shock 3 to znany wszystkim klasyczny już tytuł, który przenosi gracza do roku 2074, gdzie światem władają megakorporacje. Gracz wciela się w bezimiennego hakera, który pod przymusem zostaje umieszczony na stacji kosmicznej Citadel, orbitującej wokół Saturna. Tam musi wykonać pewne zadania, po czym zostaje uśpiony na 6 miesięcy. Po przebudzeniu odkrywa, że na stacji nie ma już żywej duszy, a włada nią sztuczna inteligencja.

A tutaj grafiki koncepcyjne od twórców:

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOign.com
Poprzedni artykułDeep Diving VR, czyli nurkowanie dostępne w wirtualnej rzeczywistości
Następny artykułV4 Future Sports Festival – Budapest 2019 – podstawowe informacje
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj