star wars jedi the fallen order free content update 1
star wars jedi the fallen order free content update 1

EA i Respawn Entertainment zaprezentowali darmowy dodatek do gry Star Wars Jedi: The Fallen Order. Największą część aktualizacji stanowi zupełnie nowe centrum rozgrywki – Trening Medytacyjny. Jest to nowy tryb gry, do którego dostęp uzyskuje się ze zdobytych punktów Medytacyjnych w trakcie gry. Pozwala on na wejście w Wyzwania Bitewne, w których Cal stawia czoła różnorakim wrogom i bossom.

Powyższy tryb można odblokować po przejściu całej gry Star Wars Jedi: The Fallen Order i rozpoczęciu przygody w nowym zatytułowanym Nowa Podróż +. Gracze zachowują wszystkie wcześniej odblokowane przedmioty kosmetyczne i kolekcjonerskie. W czasie nowej rozgrywki będzie można zdobyć kilka unikalnych przedmiotów kosmetycznych, w tym mundur Inkwizytora i pasujące do niego czerwone kryształy do miecza świetlnego.

Star Wars Jedi: The Fallen Order

Nie zabraknie także zupełnie nowych przedmiotów kosmetycznych, które pozwolą udoskonalić swój miecz świetlny. Wypełniając Wyzwania Bitewne znalezione w Treningu Medytacyjnym, jest szansa na zdobycie skórki dla BD-1.

Star Wars Jedi: The Fallen Order

Respawn zawarł również wiele wysoce pożądanych zmian ułatwiających dostępność gry, w tym opcje skalowania rozmiaru tekstu, możliwość pominięcia interaktywnych przerywników filmowych (quick-time events) oraz przełączniki ułatwiające interakcję z obiektami i poruszanie się po świecie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOea.com
Poprzedni artykułAVEZ pokonane przez Sprout
Następny artykułUragun z nowym zwiastunem i potężnym arsenałem broni do walki z SI
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.