BLAST Pro Series Miami 2019: Podsumowanie turnieju

0
74
Fot. BLAST Pro Series

BLAST Pro Series Miami 2019 zakończyło się pewnym zwycięstwem w meczu finałowym drużyny FaZe Clan, która pokonała amerykańską formację Team Liquid. Zespół Nikoli „NiKo” Kovaca wygrywa pierwszy turniej z tej serii.

Przegrana drużyna Astralis

Przed rozpoczęciem turnieju w Miami, wydawało się, że Duńczycy ponownie wygrają turniej i zdobędą tym samym po raz czwarty okazały triumf, ale nie tym razem. Pierwszego dnia, Nikola „Device” Reedtz z kolegami pokonali drużynę Cloud9 oraz Natus Vincere, zajmując pierwsze miejsce w tabeli.

W drugim dniu już tak dobrze nie było, a nawet z ich strony to bardzo słabo, gdyż przegrali, wszystkie, trzy mecze: MIBR 16:2, Team Liquid 16:14, FaZe Clan 16:5. Z pierwszego miejsca, byli na miejscu czwarty, mając sześć punktów, a to nie wystarczyło aby awansować do wielkiego finału.

Zwycięskie FaZe Clan

Podopieczni Janko „YNK” Paunovica nie zaczęli tego turnieju najlepiej, bowiem od wysokiej przegranej z drużyną Team Liquid – 16:5 a następnie zremisowali 15:15 z MIBR. Następnego dnia, wygrali trzy mecze, pokonując Cloud9, Natus Vincere i Astralis, awansując do wielkiego finału, gdzie zrewanżowali się amerykańskiej formacji Team Liquid za przegraną w pierwszym meczu.

W finale, FaZe Clan pokonał Team Liquid w dwóch mapach 2:0 – (16:12, 16:6).

Dla Nikoli „NiKo” Kovaca i jego drużyny jest to pierwsze zwycięstwo z tej serii turniejów. W Sao Paulo zdobyli tylko trzy punkty, zajmując piąte miejsce.

Dobra gra Amerykanów

Dla zespołu Team Liquid jest to drugie z rzędu drugie miejsce, które zajęli u siebie jako gospodarze. Wcześniej, drużyna Jonathana „Elige” Jablonowskiego zajęła również to samo miejsce na turnieju w brazylijskim Sao Paulo. W meczu finałowym musieli uznać wyższość zespołu Astralis.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments