GOG.com uruchomił promocję o nazwie Wyprzedaż Halloweenowa 2017. Znajduje się w niej ponad 200 różnych ofert, z przecenami do nawet 90%. W trakcie wyprzedaży istnieje dodatkowy bonus. Wystarczy wydać 55 zł i w bibliotece pojawi się bezpłatna gra. Co więcej, każdy zestaw halloweenowy jest „zestawem łączonym” – otrzymuje się jeszcze większe rabaty, kupując wszystkie gry w zestawie. Jeśli posiadamy już któreś z nich, wystarczy jedynie dobrać brakujące.

Oto najciekawsze oferty według GOG.com: Klasyczne Quake i DOOM (-66%); D&D Bundle z Forgotten Realms, Ravenloft i nie tylko (-66%); Hotline Miami (-80%), Call of Cthulhu: Prisoner of Ice i Shadow of the Comet (-75%); Seria The Suffering (-20%); Darkest Dungeon (-60%) oraz rozszerzenie Crimson Court (-20%), The Vanishing of Ethan Carter (-80%), Bad Mojo Redux (-90%) – znajdź ponad 200 ofert dostępnych podczas całej wyprzedaży.

W ramach GOG.com/connect można dodać prawie trzydzieści przerażających gier do swojego konta w trakcie wyprzedaży, w tym: Hand of Fate, SOMA, Amnesia, Layers of Fear i nie tylko

Wyprzedaż Halloweenowa 2017 trwa do 2 listopada, do godziny 23:00. Kwota potrzebna do odblokowania bezpłatnej gry może być różna w różnych regionach. Kody na bezpłatne gry będą dystrybuowane poprzez e-mail gdy osiągnięta zostanie docelowa kwota.