silverstone ld03 af 1
silverstone ld03 af 1

SilverStone wprowadził do sprzedaży obudowę SilverStone LD03-AF, która należy do serii Lucid. Wykonaną ją z hartowanego szkła oraz solidnej jakości stali. Dzięki temu cała konstrukcja jest wytrzymała oraz zachowuje elegancki wygląd. Obudowa ma wymiary 265 x 414 x 240 mm i pojemność około 25 litrów. Producent zakwalifikował ją do formatu mini-ITX i udostępnił w kolorze czarnym.

Wspierane są płyty główne w formatach mini-ITX oraz mini-DTX. Prócz tego możemy w niej pomieścić pełnowymiarowe karty graficzne do maksymalnej długości 309 milimetrów.

W przypadku zasilaczy mamy wsparcie dla wariantów SFX i SFX-L. Producent zaleca tutaj zastosowanie modelu SilverStone SX800-LTI. W przypadku chłodzeń procesorów mamy wsparcie dla radiatorów o maksymalnej wysokości 190 mm.

W zestawie otrzymujemy dwa 120 mm wentylatory oraz zestaw filtrów na kratki wentylacyjne. Warto zauważyć, że przepływ powietrza odbywa się od dołu do góry. Producent umieścił dwa wentylatory – na górze oraz na dole. Ma to umożliwić naturalny przepływ powietrza i szybsze odprowadzanie ciepła z podzespołów.

Obudowa SilverStone LD03-AF jest dostępna w cenie około 130 dolarów.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOsilverstonetek.com
Poprzedni artykułPewne zwycięstwo francuskich zespołów, mousesports przegrywa. Podsumowanie pierwszego dnia cs_summit 6 w regionie Europy
Następny artykułJak pobrać i nagrać obraz systemu Windows 10 na kartę SD lub pendrive?
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj