fbpx
Strona głównaGamingGryAssassin's Creed IV Black Flag udostępniony za darmo na Uplay

Assassin’s Creed IV Black Flag udostępniony za darmo na Uplay

Firma Ubisoft udostępniła za darmo grę Assassin’s Creed IV Black Flag. Tytuł ten to kolejna odsłona cyklu gier o zakonie assasinów. Akcja rozgrywa się tym razem w realiach XVIII-wiecznych Karaibów. Jej głównym bohaterem jest Edward Kenway, dziadek Connora Kenway’a z Assassin’s Creed III. Gra oferuje standardową walkę oraz bitwy morskie i pływanie własnym okrętem.

Prócz tego spotykamy takie postacie, jak: Edward Teach (Czarnobrody), Benjamin Hornigold, Calico Jack Rackham, Anna Bonny czy Charles Vane.

Promocja na darmową wersję potrwa do 18 grudnia 2017 roku.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać