TP-Link RE580D – wzmacniacz sygnału bezprzewodowego

0

TP-Link wprowadził do swojej oferty wzmacniacz sygnału bezprzewodowego TP-Link RE580D. Urządzenie pracuje w najnowszym standardzie 802.11ac i rozgłasza dwupasmową bezprzewodową sieć Wi-Fi o łącznej przepustowości do 1,9 Gb/s. Za zasięg odpowiedzialne są trzy zewnętrzne anteny oraz technologia kształtowania wiązki, która dodatkowo zwiększa prędkość i stabilność połączeń.

TP-Link RE580D

Na wyposażeniu wzmacniacza znajdziemy dwurdzeniowy procesor, a także gigabitowe porty Ethernet. Tryb High Speed pozwala na stworzenie szybkiego połączenia dla wymagających zadań.

TP-Link RE580D posiada intuicyjny i przyjazny wygląd, dzięki któremu instalacja i konfiguracja urządzenia jest bardzo łatwa. Co ciekawe, wzmacniacz można postawić także w pionie, a wyświetlacz automatycznie dopasuje pozycje ikon sygnałowych. Projektanci zadbali o to, aby urządzenie można było postawić poziomo i w pionie. Diody sygnalizujące pracę mogą zostać wyłączone i nie będą przeszkadzały podczas snu lub codziennych czynności, a do obsługi i konfiguracji został przygotowany nowy intuicyjny interfejs.

TP-Link RE580D

TP-LINK RE580D jest już dostępny w sprzedaży i objęty są 24-miesięczną gwarancją.