Strona głównaPcMod.plGamingDragon Age Day 2023 i nowości z gry Dragon Age: Dreadwolf

Dragon Age Day 2023 i nowości z gry Dragon Age: Dreadwolf

BioWare uczciło dzień Dragon Age 2023, prezentując niektóre z miejsc, które gracze odwiedzą w Dragon Age: Dreadwolf. Nowe wideo z gry przedstawia opustoszałe, ale piękne pustkowia Anderfels, kręte kanały i lśniące wieże Antivy oraz turkusowe morza Rivain, które są tylko niektórymi z miejsc czekających na graczy.

Z okazji Dragon Age Day 2023 studio BioWare udostępnił nowy film Dragon Age: Dreadwolf Thedas Call.

BioWare udostępniło także zupełnie nowe grafiki stworzone przez artystów społeczności we współpracy ze studiem.

Ponadto, przez cały miesiąc BioWare wspiera lokalne organizacje charytatywne pomagające potrzebującym w USA i Kanadzie, takie jak Edmonton Food Bank, Greater Vancouver Food Bank, Banques Alimentaires Quebec i Central Texas Food Bank, które każdego miesiąca dostarczają żywność tysiącom ludzi.

Fani mogą również odebrać wszystkie komiksy Dragon Age i Mass Effect Dark Horse Comics dzięki partnerstwu z Humble Bundle w wygodnym pakiecie cyfrowym, który wspiera organizację Child’s Play.

Źródło: www.ea.com

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać