Thermaltake wprowadziło do swojej oferty nową mysz dla graczy – Level 10 M Advanced. Jest to bardziej zaawansowana wersja modelu Level 10 M, który został wprowadzony kilka lat temu. W myszy zastosowano zupełnie nowy czujnik laserowy Avago 9800 o maksymalnej rozdzielczości 16000 DPI. W środku wbudowano 32-bitowy układ ARM i pamięć 64 kB, które pozwalają na tworzenie i zapisywanie do 4 profili ustawień.

Mysz Thermaltake Level 10 M Advanced zastosowano solidne 10 przycisków, w tym pięciosiowy przycisk kierunkowy oraz mikroprzełączniki Omron o żywotności do 50 milionów kliknięć. Pod obudową umieszczono wentylator mający zapewniać schładzanie skóry dłoni, osuszając ją z ew. potu. Podstawa myszki i jej wierzchnia obudowa połączone są tak, aby użytkownik mógł regulować, w zakresie 5-milimetrów, wysokość urządzenia, dostosowując je do wielkości własnej dłoni. Na koniec warto wspomnieć o podświetleniu diodowym.

Gryzoń Thermaltake Level 10 M Advanced będzie dostępna w sugerowanej cenie 69.99 dolarów za sztukę. W komplecie użytkownicy otrzymują oprogramowanie Tt Esports Command Center.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments