Kolejny dzień rywalizacji w grupie A – ESL Pro League Season 11

0
35

Przed nami kolejne mecze grupy A w najwyższej światowej lidze Counter-Strike: Global Offensive – ESL Pro League Season 11. Od siebie dodam, że jak na razie jedenasty sezon tej ligi jest także najbardziej zaskakującym od strony prezentacji drużyn. 

Wyniki pierwszym meczów w grupie A dla większości z nas mogły być zaskakujące i mało kto spodziewałby się takim rezultatów, no bo jak to: Astralis przegrywa 2:0 z Ninjas in Pyjamas, Team Spirit pokonuje z łatwością fińskie ENCE Esports? Tak, właśnie tak było, a jak będzie w dzisiejszym dniu? 

W pierwszej kolejności na serwerze będziemy oglądać zawodników ze Szwecji oraz Rosji. Pojedynek pomiędzy Ninjas in Pyjamas oraz Team Spirit może być ciekawy z uwagi na fakt, że obie formacje w pierwszych spotkaniach nie byli faworytami, chociaż może w przypadku Rosjan było trochę inaczej, bardziej stawiałem na wyrównaną rywalizację ze strony drużyny Spirit oraz ENCE. Czy mecz pomiędzy Ninjas in Pyjamas oraz Team Spirit może być wyrównany? Po tym, co zaprezentowali gracze obu zespołów w pierwszych meczach może tak być. 

W drugim meczu, duńskie Astralis zagra przeciwko formacji GODSENT. Oba zespoły w pierwszych meczach musiały uznać wyższość swoich rywali. Faworytem tego meczu są podopieczni Danny’ego “Zonica” Sorensena, chociaż Duńczycy mieli być także faworytem meczu ze Szwedami, a było zupełnie inaczej. 

Trzeci, dzisiejszy mecz to rywalizacji francusko-fińska pomiędzy Team Vitality oraz ENCE Esports. Zdecydowanym faworytem jest drużyna prowadzona przez nowego kapitana Dana “apEXa” Madesclaire’a, która już w pierwszym meczu pokazała się z bardzo dobrej strony, pokonując GODSENT 2:0. 

14:25 – Ninjas in Pyjamas vs. Team Spirit
18:00 – Astralis vs. GODSENT
22:00 – Team Vitality vs. ENCE Esports

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułNowy trener Wisły All in! Games Kraków!
Następny artykułDamian “DD Esport” Dąbrowski: “Nie ma teraz słabych formacji i nie da się określić zwycięzcy z góry.”
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj