Firma Zalman wprowadziła do sprzedaży myszkę ZM-GM7. Wyposażono ją w sensor laserowy – Avago A9800, który rozpoznaje nawet 16,000 punktów na cal (DPI). Kształt myszy dopasowano do uchwytu osób prawo- i leworęcznych. Użytkownicy mogą ułożyć dłoń na trzy różne sposoby: Palm Grip, Claw Grip i Finger Tip. Dla podniesienia komfortu gracza obudowa myszy została pokryta gumową powłoką.

Aby zapewnić niskie opóźnienie pecetem i myszką, zaimplementowano próbkowanie 1000 Hz. 32 bitowy procesor MCU dba o odpowiednie działanie urządzenia. Do tego dochodzą uznane przez graczy przełączniki OMRON i siedem przycisków. Ich pierwotne ustawienie można zmienić przy pomocy specjalnego oprogramowania. Do tego dochodzi także możliwość zapisywania makr.

Oprogramowanie dołączone do produktu umożliwia też spersonalizowanie podświetlenia RGB, ustalenia szybkości podwójnego kliknięcia, czułości gryzonia czy LOD, czyli Lift Of Distance. Mysz Zalman ZM-GM7 ma być dostępna na polskim rynku w II kwartale b.r., wtedy też poznamy jej cenę.


Poprzedni artykułSniper: Ghost Warrior 3 – znamy wymagania sprzętowe gry
Następny artykułTRANSCEND CM42 i CM80 – nowe obudowy dla dysków M.2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.