fbpx
Strona głównaSprzętNowe chłodzenie wodne AIO - MAG CORELIQUID E Series od MSI

Nowe chłodzenie wodne AIO – MAG CORELIQUID E Series od MSI

MSI prezentuje najnowsze chłodzenie cieczą MAG CORELIQUID E Series. Innowacyjny produkt, zainspirowany upływem czasu i zaćmieniem słońca, łączy zaawansowaną technologię chłodzenia i efektowny design.

Wymagania obliczeniowe komputerów stale rosną. Razem z nimi zapotrzebowanie na coraz wydajniejsze rozpraszanie ciepła i najwyższą wydajność systemów. MSI prezentuje CORELIQUID E, czyli chłodzenie cieczą zaprojektowane.

Warto przeczytać: MSI Immerse GH50 – recenzja słuchawek gamingowych

Producent oddaje użytkownikom niespotykany dotąd poziom kontroli i możliwość wszechstronnego sterowania swoimi systemami, harmonizując CORELIQUID E z płytami głównymi i wykorzystując moc ekskluzywnego oprogramowania MSI CENTER.

Nowe chłodzenie wodne AIO - MAG CORELIQUID E Series od MSI 1

Chłodzenie wodne MAG CORELIQUID E Series poprawia odprowadzanie ciepła z procesora, zwiększając powierzchnię styku między kanałem wodnym a miedzianą podstawą bloku wodnego, za sprawą powiększonej konstrukcji i ulepszonej wysokości mikrokanalików, które optymalizują proces chłodzenia.

Warto przeczytać: MSI prezentuje karty graficzne GeForce RTX z serii GAMING SLIM

Konstrukcja pompy została udoskonalona poprzez oddzielenie gorącego i zimnego płynu chłodzącego w celu utrzymania różnicy temperatur, pozwala na szybsze chłodzenie i efektywniejsze odprowadzanie ciepła z miedzianej podstawy. Nowy design zapewnia niezawodność podczas długotrwałego użytkowania. Utrzymuje skuteczną kontrolę temperatury nawet podczas pracy pod dużym obciążeniem, wydłużając żywotność sprzętu.

Chłodzenie cieczą MAG CORELIQUID E Series zachowuje ułatwiającą montaż funkcję obracania korka bloku wodnego o 270 stopni, zapewniając użytkownikom większą elastyczność, można je zintegrować z płytą główną MSI i dostosować prędkość wentylatora i pompy za pomocą oprogramowania MSI CENTER.

Użytkownicy mogą dokonywać regulacji i modyfikacji odpowiednich parametrów w oparciu o różne scenariusze i warunki użytkowania. Dzięki MSI CENTER chłodzenie jest łatwe w obsłudze i pozwala na osiągnięcie optymalnej wydajności komputera niezależnie od aktywności – grania, pracy twórczej czy relaksu przy multimediach.

MAG CORELIQUID E Series jest dostępne w dwóch rozmiarach, z radiatorem w rozmiarze 240 mm i 360 mm oraz w dwóch kolorach, czarnym i białym.

Artykuł sponsorowany

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać