Poznaliśmy drużyny, które zagrają na BLAST Premier Fall!

0
37
blast premier london 2020 jak howard
blast premier london 2020 jak howard

Po blisko ośmiu miesiącach przerwy, doczekaliśmy się tego, na co liczyliśmy od dawna, a mianowicie połączenie Europy z Ameryką Północną w turniejach Counter-Strike’a. A o co chodzi dokładniej? Kilka drużyn z Ameryki Północnej postanowiła przybyć do Europy, aby tutaj móc rywalizować z europejskimi formacjami w turnieju BLAST Premier Fall.

Od pewnego czasu środowisko sceny Counter-Strike: Global Offensive trochę się już nudziło turniejami regionalnymi i w zasadzie to jakoś specjalnie się nie zmieniło i nie zmieni, bo dalej wszystkie turnieje będą podzielone na regiony i rozgrywane internetowo, ale to właśnie do Europy przylecą drużyny z Ameryki Północnej, które będą rywalizować z europejskimi. Długo trzeba było na to czekać, ale jednak. Teraz można powiedzieć, że w region europejski będzie „światową stolicą e-sportu”.

Do Europy przyleci Evil Geniuses, MIBR oraz FURIA Esports, które razem z innymi, europejskimi drużynami zagrają podczas BLAST Premier Fall. Warto tutaj dodać, że w czasie trwania ESL One: Cologne 2020 brazylijska formacja MIBR rozgrywała swoje mecze będąc w Serbii. FURIA przejęła miejsce australijskiej organizacji 100 Thieves, która zrezygnowała ze składu CS:GO. Innym, amerykańskim zespołem który również zagra w jesiennej edycji jest Team Liquid, ale zawodnicy rozpoczną rywalizację od turnieju Showdown, a więc wolne miejsce przejął niemiecko-turecki skład BIG.

– Z przyjemnością ogłaszamy, że dwanaście drużyn uczestniczących w BLAST Premier Fall znajdzie się w Europie. Jednocześnie witamy FURIĘ i BIG – scena Counter-Strike’a od wielu miesięcy domagała się ponownej rywalizacji obu regionów i cieszymy się, że będziemy mogli ją dostarczyć fanom – skomentował Robbie Douek, dyrektor generalny BLASTA. – Wraz z pojawieniem się BIG i FURII zyskujemy dwa niesamowicie utalentowane zespoły, które wezmą udział w sezonie jesiennym. To będzie pierwsza od wielu miesięcy okazja, by drużyny CS-a z Europy i Ameryki Północnej mogły ponownie ze sobą rywalizować. Będzie to pozytywny krok naprzód dla całego ekosystemu.

Drużyny, które zagrają podczas BLAST Premier Fall:

FaZe Clan Astralis Complexity Natus Vincere
BIG G2 Esports MIBR OG
FURIA Esports Team Vitality Evil Geniuses Ninjas In Pyjamas

Poinformowano, że w czasie Fall Showdown, które odbędzie się w dniach 23-29 listopada, a także jesiennego turnieju, który odbędzie się w dniach 8-13 grudnia BLAST chce, aby wszyscy uczestnicy zagrali razem w Europie. Chodzi o drużyny, które dostaną zaproszenie od organizatorów, albo też awansują na turniej. Warto również przypomnieć o tym, że wiosenną edycję wygrało Complexity.

Więcej informacji o BLAST Premier Fall w języku angielskim.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułIntel Core i3-10100F zalicza bardzo cichy debiut
Następny artykułPatrick “es3tag” Hansen nowym zawodnikiem Cloud9!
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.