TP-Link dodał do swojego portfolio dwa nowe przełącznik: TL-SG105 i TL-SG108, które wyposażone są odpowiednio w 5 i 8 gigabitowych portów. Dużym atutem są zaimplementowane technologie odpowiadające za obniżenie poboru energii, m.in. automatyczna dezaktywacja nieużywanych portów czy pobór energii zależny od długości kabla.

Przełączniki TL-SG105 i TL-SG108 posiadają wsparcie dla standardu MDI/MDIX (możliwość używania nieskrosowanych kabli) czy funkcji automatycznej negocjacji połączeń (wykrywanie szybkości podłączonych urządzeń). Prócz tego wielu doceni stalową obudowę z możliwością montażu na ścianie

Przełączniki TL-SG108 i TL-SG105 dostępne są w sprzedaży w sugerowanych cenach brutto wynoszących odpowiednio 149 zł i 119 zł. Objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Poprzedni artykułTranscend JetFlash 380 i JetFlash 510 – w technologii wykonania COB
Następny artykułGigabyte GV-N78TGHZ-3GD, czyli GeForce GTX-780 Ti w wersji GHz Edition
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.