xpg prime argb 1
xpg prime argb 1

Marka XPG wprowadziła do sprzedaży podświetlane kable zasilające XPG PRIME ARGB. Wykonano je z czystej miedzi oraz zostały otoczone bardzo wytrzymałym oplotem. W ofercie są dostępne 24-pinowe kable zasilające do płyty głównej oraz 8-pinowe dedykowane np. do kart graficznych. Tym samym producent wyszedł naprzeciw oczekiwaniom wielu graczy, modderów i entuzjastów komputerowych.

XPG PRIME ARGB

Kable XPG PRIME ARGB  charakteryzują się wysoką elastycznością, jasnością, dochodzącą do aż 1000 nitów oraz równomiernością podświetlenia. Tę ostatnią funkcję można regulować przy użyciu kontrolera XPG PRIME lub dedykowanego portu na płycie głównej. Warto też wspomnieć, że w przypadku kabla 24-pinowego znajdziemy tylko 36 diod (2,7W), a w 8-pinowym 12 sztuk (1,8W). Jest to zatem rozwiązanie wysoce energooszczędne.

XPG PRIME ARGB

Kable zasilające XPG PRIME ARGB są dostępne w sprzedaży w dwóch wersjach: 24-pinowej w cenie 229 zł oraz 8-pinowej za 189 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PRZEZxpg.com
ŹRÓDŁOxpg.com
Poprzedni artykułBIOSTAR B450NH – nowa płyta główna mini-ITX dla Ryzenów
Następny artykułESL One: Cologne 2020: BIG Clan, Ninjas in Pyjamas, Team Heretics, Fnatic. Kto zagra dalej, a kto odpadnie z turnieju w Kolonii?
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj