Razer zaprezentowała urządzenie z linii Razer Broadcaster – kamerę Razer Kiyo. Jest ona przeznaczona do profesjonalnego streamingu materiałów wideo. Nad jej zaprojektowaniem wzięto pod uwagę opinie czołowych streamerów z całego świata. Zapewnia to tym samym szerokie zastosowania, łatwość użytkowania oraz nowoczesny design. Kamera jest kompatybilna z Open Broadcaster Software oraz XSplit.

Razer Kiyo wyposażono w regulowaną lampę pierścieniową (ring light). To rozwiązanie typu all-in-one zapewni wysoką jakość obrazu oraz dwanaście poziomów jasności dla lepszego oświetlenia sceny.

Kamera pozwala tworzyć filmy w dużej rozdzielczości – 720p przy 60 FPS (aż do 1080p przy 30 FPS). Natomiast robione zdjęcia posiadają rozdzielczość 2688 x 1520 pikseli.

Na koniec warto wspomnieć o wbudowanym mikrofonie wielokierunkowym o czułości -38dB.

Urządzenie dostępne jest już w sprzedaży w cenie 109.99 Euro.


Poprzedni artykułLogitech G560 – głośniki wykorzystujące technologię LIGHTSYNC
Następny artykułWarcraft Demon Hunters – ciekawa animacja autorstwa Ivan Kuzkin
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.