Firma Genesis wprowadziła do sprzedaży urządzenie do zarządzania kablem od myszki – Vanad 750. Pozwala ono na obciążenie kabla na dowolnym odcinku, zwiększając szybkość myszki i swobodę ruchów. Prócz tego urządzenie może pełnić rolę rozdzielacza USB, ponieważ posiada aż trzy porty USB 3.0. Daje to graczowi możliwość podłączenia kilku dodatkowych urządzeń. Mouse bungee posiada także czytnik kart micro SD.

Genesis Vanad 750 zapobiega plątaniu się przewodu. Spód pokryto gumą, mającą zapobiec poślizgowi sprzętu. Producent chciał także ułatwić transport swojego produktu, dlatego użytkownik może odłączyć prowadnicę od podstawy. Długość kabla USB do komputera wynosi 1.2 metra. Wymiary urządzenia wynoszą 116 x 103 x 110 mm.

Genesis Vanad 750 kosztuje około 99,99 zł. Jest dostępny w polskich sklepach.


Poprzedni artykułMSI wprowadza GeForce GTX 1050 Aero ITX 2G OC i GeForce GTX 1050 Ti Aero ITX 4G OC
Następny artykułPierwsze przecieki dotyczące karty NVIDIA Volta GV100
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.