Firma Genesis poszerzyła ofertę foteli gamingowych o model SX77. Najnowszy fotel posiada wyprofilowane oparcie i siedzisko. Przód pokryto nylonowym materiałem, a tył skórą ekologiczną w formie karbonu. Całość wypełniono miękką pianką o grubości kolejno 2,5 i 4 cm. Na fotelu znalazło się też miejsce dla dwóch poduszek: jednej pełniącej rolę zagłówka i drugiej, którą można ustawić na wybranej przez siebie wysokości i podeprzeć dowolny odcinek kręgosłupa.

Podpórki fotelu można odchylać w prawo lub lewo. Oparcie posiada regulację konta nachylenia. Siedzisko można obniżać i podwyższać o 10 cm. szkielet SX77 wykonano z metalu, a konstrukcję wyposażono w podnośnik gazowy 4 klasy. Takie rozwiązania zwiększają możliwość obciążenia fotela do 150 kg.

Fotel SX77 kosztuje około 999 zł i występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: czerwonym i niebieskim.


Poprzedni artykułPCI Express 4.0 może zaoferować nawet 300 Watów mocy
Następny artykułPCI-SIG ujawnia troszkę szczegółów odnośnie złącza OCuLink
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.