Zmiany w redakcji HLTV.org

0
22
HLTV
Fot. HLTV

Zmiany w redakcji najpopularniejszego serwisu Counter-Strike’a na świecie HLTV.org. Z roli redaktora naczelnego zrezygnował Luis “MIRAA” Mira, natomiast na wyższy szczebel awansowało dwóch innych pracowników Zvonimir “Professeur” Burazin oraz Milan “Striker” Švejda.

Portugalczyk kończy współpracę z HLTV.org

Luis “MIRAA” Mira postanowił zakończyć współpracę z redakcją HLTV.org. Dziennikarz z Półwyspu Iberyjskiego został redaktorem naczelnym w 2009 roku.

Czech redaktorem naczelnym, Chorwat szefem operacyjnym

Milan “Striker” Švejda został redaktorem naczelnym, natomiast Zvonimir “Professeur” Burazin awansował na stanowisko szefa operacyjnego.

– Luís był integralnym członkiem zespołu informacyjnego i dołożył dużą cegiełkę do tego, gdzie dzisiaj się znajdujemy. Jest doskonałym pisarzem i będzie nam bardzo brakować zarówno na płaszczyźnie koleżeńskiej, jak i na stanowisku lidera. Życzymy mu wszystkiego najlepszego wszędzie tam, gdzie zabierze swoje talenty – komentuje redaktor naczelny portalu.

Zapowiadane zmiany na stronie

– Pod nowym kierownictwem będziemy nadal koncentrować się na utrzymaniu wysokiej jakości, a także wszechstronnym relacjonowaniu wszystkich obszarów związanych z wyczynowym Counter-Strikiem: od zmian w składach, przez sprawozdania z turniejów, wywiady, zapowiedzi wydarzeń, na innych funkcjach czy materiałach, które do tej pory czytałeś w HLTV kończąc – komentuje Striker.

Oprócz zmian na stanowiskach, zapowiadane są także zmiany na stronie. Pojawi się m.in lepsza wersja publicystyki, a także specjalne relacje na żywo z najważniejszych meczów. Ponadto, rozpoczyna się rekrutacja do portalu na stanowisko informacyjne. Awans otrzymał także Danish “Nohte” Allana, który od 2019 roku był młodszym redaktorem, natomiast po awansie został starszym dziennikarzem.

Warto dodać, że w redakcji pracuje dwóch Polaków: Radosław Makuch, który jest fotografem, a także Filip Szatkowski który odpowiada za dział wideo.

https://twitter.com/HLTVorg/status/1422240909442228244?s=20
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPNY LX2030 i LX3030 – dyski SSD z dużą wytrzymałością TBW
Następny artykułRozpoczynamy ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2021!
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.