fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyHWiNFO 6.04 z obsługą AMD Zen 2, Navi oraz Intel Cooper Lake

HWiNFO 6.04 z obsługą AMD Zen 2, Navi oraz Intel Cooper Lake

Udostępniono HWiNFO 6.04, narzędzie do identyfikacji komponentów sprzętowych i oprogramowania zainstalowanego w komputerze. Prócz tego oprogramowanie potrafi monitorować na żywo zainstalowane podzespoły, jak procesory, karty graficzne, dyski itp. Ze zmian warto wymienić wsparcie dla procesorów na architekturze AMD Zen 2. Prócz tego twórcy dodali wstępną obsługę kart graficznych Navi.

Następną ciekawostką jest nazwa kodowa Intel Emmitsburg. Po głębszym przeszukaniu Internetu może to być nadchodzący chipset dla procesorów Cooper Lake lub Ice Lake. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby było to zupełnie coś innego.

Na koniec warto wspomnieć o dodaniu wsparcia dla procesorów Cooper Lake, które mają być następcami Cascade Lake.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać