Firma ADATA wprowadza do swojej oferty dwa nowe modele pamięci flash – UV220 oraz UV320. Akcesoria wyposażono w plastikowe obudowy, pozbawione zatyczki złącza i wyposażone w wysuwany wtyk USB. Nośniki są niewielkie i lekkie. Wymiary obudowy w obu przypadkach to zaledwie 55 x 19,5 x 10,2 mm, a waga to tylko 7,9 grama. Producent zadbał, aby były dostępne różne kolory obudowy.

ADATA UV 220 i UV 320UV220 korzysta ze standardu USB 2.0, natomiast UV320 z nowszego USB 3.1. Nośniki występują w wersjach o pojemnościach od 8 do 128 GB.

ADATA UV 220 i UV 320

Nośniki będą objęte dożywotnią gwarancją producenta.


Poprzedni artykułNZXT H200i – nowa obudowa mini-ITX dla estetyków wyglądu
Następny artykułSpotkanie z NVIDIA – technologia Max-Q oraz laptopy dla graczy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.