fbpx
Strona głównaPcMod.plKonferencjeESL organizuje V4 Future Sports Festival dla Grupy Wyszehradzkiej

ESL organizuje V4 Future Sports Festival dla Grupy Wyszehradzkiej

ESL organizuje V4 Future Sports Festival, czyli zmagania dla esportowców z państw należących do Grupy Wyszehradzkiej. Najlepsi zawodnicy z kwalifikacji online odbywających się w Polsce, Słowacji, Czechach i na Węgrzech spotkają się 23-25 marca 2018 roku w Budapeszcie, by wyłonić mistrzów pierwszej edycji V4. Zawodnicy rywalizować będą w czterech konkurencjach: Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, FIFA 18 i Clash Royale.

Łączna pula nagród to aż 1 000 000 euro: 500 000 euro w CS:GO, 300 000 euro w LoL-u, po 100 000 euro w FIFA 18 i Clash Royale.

W ramach tej inicjatywy zaplanowano turnieje w sporty tradycyjne, jak i tzw. „sporty przyszłości”. Można się zatem spodziewać chociażby pokazów dronów oraz meczów piłki nożnej rozgrywanych przez roboty.

Twarzą esportowej części V4 Future Sports Festival został László Cseh, jeden z najlepszych pływaków w historii Węgier. Cseh w swojej karierze zdobył m.in. srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich oraz tytuły mistrza świata i Europy. Jak twierdzi, sporty elektroniczne i tradycyjne doskonale się uzupełniają. Sam otwarcie mówi również o tym, że jest wielkim fanem gamingu – Granie w gry pomaga mi się zrelaksować i skoncentrować. Sprawia, że szybciej się regeneruję po dniu pełnym treningów.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać