Acer wprowadzi do sprzedaży monitor Predator XN253QX. Jest on przeznaczony dla profesjonalnych graczy poszukujących najwyższej płynności. Monitor oferuje rozdzielczość Full HD (1920×1080), z szybką częstotliwością odświeżania 240 Hz. Do tego dochodzi czas reakcji G2G na poziomie 0.4 ms. Producent wyposażył urządzenie również w technologię NVIDIA G-Sync i Fast Liquid Crystal, która skraca czas reakcji.

Monitor jest przyjazny dla oka: mamy tutaj technologie Acer VisionCare, Flickerless, BlueLightShield, ComfyView i niskie przyciemnienie. Konstrukcja ZeroFrame zapewnia maksymalne wrażenia wizualne i obsługuje konfiguracje wielu monitorów. Podstawka Acer ErgoStand daje graczom swobodę obracania i regulacji wysokości w celu zapewnienia maksymalnej elastyczności. Do tego monitor można szybko zdemontować i wykorzystać system VESA do montażu na ścianie lub uchwycie.

Acer Predator XN253QX - monitor dla profesjonalnych graczy 1

Acer Predator XN253QX posiada funkcje GameView OSD, która oferuje przewagę w wielu grach. System ten oferuje zaawansowane przystosowanie oświetlenia wyświetlanego obrazu oraz regulację poziomu czerni. Monitor będzie dostępny w Polsce od września w cenie 2199 zł.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments