Acer wprowadzi do sprzedaży monitor Predator XN253QX. Jest on przeznaczony dla profesjonalnych graczy poszukujących najwyższej płynności. Monitor oferuje rozdzielczość Full HD (1920×1080), z szybką częstotliwością odświeżania 240 Hz. Do tego dochodzi czas reakcji G2G na poziomie 0.4 ms. Producent wyposażył urządzenie również w technologię NVIDIA G-Sync i Fast Liquid Crystal, która skraca czas reakcji.

Monitor jest przyjazny dla oka: mamy tutaj technologie Acer VisionCare, Flickerless, BlueLightShield, ComfyView i niskie przyciemnienie. Konstrukcja ZeroFrame zapewnia maksymalne wrażenia wizualne i obsługuje konfiguracje wielu monitorów. Podstawka Acer ErgoStand daje graczom swobodę obracania i regulacji wysokości w celu zapewnienia maksymalnej elastyczności. Do tego monitor można szybko zdemontować i wykorzystać system VESA do montażu na ścianie lub uchwycie.

Acer Predator XN253QX - monitor dla profesjonalnych graczy 1

Acer Predator XN253QX posiada funkcje GameView OSD, która oferuje przewagę w wielu grach. System ten oferuje zaawansowane przystosowanie oświetlenia wyświetlanego obrazu oraz regulację poziomu czerni. Monitor będzie dostępny w Polsce od września w cenie 2199 zł.


Poprzedni artykułDying Light 2 – zapowiedziano oficjalny pokaz gry na 26 sierpnia
Następny artykułViktor “v1c7oR” Dyankov nie jest zawodnikiem Windigo Gaming
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.